pondelok, 23. decembra 2013

Vianoce 2013

Ahojte,

pomaly sa nám končí rok 2013. Pred úplným ukončením roka sú tu však sviatky, ktoré väčšina ľudí miluje. Sú to predsa Vianoce.
Sviatky lásky, pokoja a mieru.
Radi by sme Vám touto cestou popriali krásne prežitie vianočných sviatkov. Aby ste zahodili všetky svoje starosti za hlavu a užili si atmosféru, ktorú môžeme zažívať len raz za rok. Aby ste boli zdraví, a aby sa Vám darilo.
Vianoce sú o tom, aby sme sa uvoľnili. K Vianociam patria rozprávky, leňošenie a prejedanie sa. :)))
Prajeme Vám, aby ste si túto atmosféru patrične užili.
A čo by sme to boli za adminky, ak by sme Vám nepopriali bohatého Ježiška? :)
Nech Vám Ježiško splní tie najtajnejšie želania a nech si nájdete pod stromčekom, to po čom túžite.
Dúfame, že sa pod stromčekom ocitne aspoň niekomu z Vás nejaká tá knižka. Ak áno, kľudne Nám dajte vedieť, ako ste dopadli. ;)


Toto budú naše prvé Vianoce, kedy sa budeme môcť s našimi zážitkami podeliť s Vami, naši milí čitatelia. Sú to síce prvé Vianoce s Vami, no zároveň dúfame, že nie sú aj posledné. Pevne veríme, že o rok budeme presne o takomto čase písať ďalší článok, aby sme Vám zaželali všetko dobré počas Vianoc 2014. Som presvedčená, že história tohto blogu sa bude vďaka vám stále písať. A dúfam, že sa tu o rok opäť "stretneme" a že to s nami vydržíte. Budeme sa snažiť aby sa Vám náš blog páčil a aby ste si každý z Vás našiel to čo potrebuje alebo to čo ho zaujíma. :)

Vaše adminky Smiley & RoBerta_D*1 komentár:

  1. Dúfam že áno, prajem vám aby sa váš blog len a len rozrastal a aby vás písanie a recenzovanie aj naďalej bavilo :o) Len tak ďalej dievčatá! :o)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujeme, že navštevujete náš blog a sme rady za každý jeden komentár, ktorý nám tu zanecháte ;)