pondelok 27. júla 2015

Vyhlásenie letného knižného Hopu

Ahoojte, 
tak u nás sa vyhlásenie koná až dnes. Ospravedlňujeme sa, že to tak trvalo, no nemali sme veľa času. Odpovedí bolo naozaj veľa, takže nám trvalo nejakú dobu, kým sme ich všetky dôkladne prečítali a vybrali tú výhernú.

Do súťaže sa zapojilo 23 ľudí, čo nás milo prekvapilo a sme naozaj rady, že ste o podpísanú knižku pani Janky Pronskej prejavili takýto záujem. 
Vo formulári ste nám pozanechávali zaujímavé odpovede. Každá jedna mala niečo do seba, každá bola výnimočná a pekná. Bolo naozaj ťažké vybrať tú výhernú. 
Sme rady, že takmer každý zúčastnený zanechal svoje dojmy z nášho blogu pri nepovinnej otázke, či sa vám u nás páči a ďakujeme za všetky pekné slová. Tie zahrejú na dušičke vždy a nás to naozaj teší. :3 

Ale nebudeme už viacej napínať. Každý chce predsa vedieť, či je výhercom on. Výhercom podpísanej knihy Verenica sa stáva: 
FOXY

Gratulujeme! Už sme ťa kontaktovali cez email a veríme, že sa ti výhra bude páčiť. :) 
A tí, ktorí tentokrát nič nevyhrali, máme pre vás dobrú správu. Toto leto (alebo september) máme v pláne ešte aspoň jednu súťaž (možno aj viac, ak všetko pôjde ako má) a príležitosť zapojiť sa budú mať aj českí čitatelia. :)

Prajeme pekný deň 

2 komentáre:

Ďakujeme, že navštevujete náš blog a sme rady za každý jeden komentár, ktorý nám tu zanecháte ;)