štvrtok 16. júla 2015

Recenzné výtlačky 1.2

Prajem príjemné ránko! Dnes som si pre Vás narýchlo pripravila článok s recenznými výtlačkami, ktoré nás v najbližšej dobe potešili. Neviem prečo, ale články tohto typu akosi zabúdame pravidelne pridávať, a potom sa stane, že človek má menší neporiadok v tom, čo mu kedy a od koho prišlo. :)

No ale späť k veci. Tento mesiac sme sa tešili z 3 krásnych balíkov. Tieto balíky nám zaslali: Alterego.sk, Fragment.sk a Ikar.

Ako prvý prišiel balík od Fragmentu, kde už na mňa čakalo štvrté pokračovanie série Bohovia Olympu od Ricka Riordana.


Ako druhý v poradí prišiel balíček od internetového kníhkupectva Alterego.sk, kde nám zaslali dve úžasné knihy, ku ktorým nám pribalili aj záložky. Knihy, ktoré nám zaslali sú:


No a nakoniec som sa mohla tešiť z posledného balíka od Ikaru, v ktorom som si našla dúfam, že úžasnú knihu na ktorú sa veľmi teším. Jedná sa o 2. pokračovanie ku knihe Stretnutie. 


Prajem krásny zvyšok slnečného dňa :)


7 komentárov:

 1. Krásne kúsky! Pulz prišiel aj mne a moc sa naň teším. A tie záložky z Alterega sú nádherné, tkaé som ešte nevidela :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Alterego, vždy poteší nejakými rozkošnými záložkami :3 Som zvedavá čo ty povieš na Pulz, podľa mňa mohol byť aj horší :D

   Odstrániť
 2. Ja sa stále neviem rozhodnúť, či sa mi Pulz bude alebo nebude páčiť :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som mama podobný problém, a nakoniec vcelku príjemne prekvapil ;)

   Odstrániť
 3. Prajem ti príjemné čítanie, knihy vyzerajú dobre, osobne ma najviac zaujal Hádesov chrám :-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujeme :3 Práve na Hádesov chrám som ešte nemala čas, a tak ostal nakoniec :) Ale už dočítavam V pravej chvíli a idem na Hádesov chrám :)

   Odstrániť

Ďakujeme, že navštevujete náš blog a sme rady za každý jeden komentár, ktorý nám tu zanecháte ;)